اخبار > پیکر علی جعفریان از مقابل تالار وحدت تشییع شد


 

 

پیکر علی جعفریان از مقابل تالار وحدت تشییع شد

پیکر علی جعفریان، آهنگساز پیشکسوت موسیقی ایران صبح امروز (سه‌شنبه 12 شهریور) از مقابل تالار وحدت به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) بدرقه شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، مراسم تشییع پیکر علی جعفریان، هنرمند پیشکسوت موسیقی کشور با حضور جمعی از هنرمندان و مدیران حوزه موسیقی برگزار شد.
در ابتدای مراسم حسن ریاحی، آهنگساز و از دوستان مرحوم جعفریان به سخنرانی پرداخت و گفت: سال 59 در دانشگاه شیراز با علی جعفریان آشنا شدم.
وی خاطرنشان کرد: جعفریان پشت‌کار خوبی داشت و آثار ماندگاری خلق کرد و در حوزه آموزش نیز شاگردان خوبی را تربیت کرد.
بهرام حصیری دیگر سخنران مراسم بود که توضیحاتی درباره نحوه آشنایی با علی جعفریان داد و گفت: همیشه روزهای جمعه در کنار ایشان بودم و برای خانواده ایشان آرزوی بقای عمر دارم.
در ادامه مراسم متن پیام تسلیت انجمن دانش آموختگان دانشگاه شیراز خوانده شد.
در پایان مراسم نیز اردوان جعفریان، فرزند مرحوم جعفریان از خوشحالی پدرش در خصوص انتصاب علی مرادخانی به سمت معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صحبت کرد و افزود: از همه شما ممنون هستم که امروز به اینجا آمدید
علی مرادخانی، داوود گنجه‌ای، بابک چمن آرا‌، علی ترابی‌، همایون رحیمیان،‌ زیدالله طلوعی، سپهر سعیدی‌، صدرالدین حسین خانی‌ و هنگامه اخوان برخی از حاضران در مراسم تشییع پیکر علی جعفریان بودند.

 
  سه شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٢ - ١١:٠٠ / تعداد نمایش: 603          


خروج