جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨


اخبار > تاسیسات زیر ساختی در برج آزادی تهران بازسازی شدند


 

برای نخستین بار از زمان ساخت

 
 

تاسیسات زیر ساختی در برج آزادی تهران بازسازی شدند

 

 
  تاسیسات قسمت هایی از زیرساخت های برج برای نخستین بار از زمان ساخت تعویض شدند.  
 

 
 

 

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، این برج به عنوان نماد تهران در سال 1350 در ورودی غربی شهر و با استفاده از بهترین مصالح و تجهیزات مدرن زمان خود ساخته و به بهره برداری رسید. در طی 47 سال گذشته برج آزادی همواره به عنوان نماد ملی ایران مورد استقبال گردشگران داخلی و خارجی بوده و خدمات فرهنگی، هنری و گردشگری ارائه داده است. استهلاک دستگاه ها نیز بخش اجتناب ناپذیر هر ساختمان است.

بنیاد فرهنگی هنری رودکی با رویکرد بهسازی فضاهای داخلی و خارجی مجموعه های تابعه خود پس از اقداماتی بسیار مثبت از جمله شست و شوی نمای برج، به بخش های داخلی مجموعه نیز پرداخته است.

تعویض پمپ های سیستم گرمایشی تاسیسات مرکزی، تعویض تابلو برق های پست فشار ضعیف موزه اصلی و بخش اداری، تعویض هواسازهای سالن اصلی و پلاتو تمرین، نصب هواساز برای پایه های برج، ساخت و فعالسازی مخزن 24000 لیتری سیستم اعلام و اطفاء حریق مجموعه، تعویض مشعل و دیگ چگالی سیستم گرمایشی، ساخت و نصب بالابر حمل بار برای سالن مولتی ویژن، مجهز کردن پرده های سالن به سیستم مکانیزه و تعویض کف پوش های سالن پلاتو اقداماتی است که برای نخستین بار از زمان ساخت برج آزادی انجام شده است.

گفتنی است در راستای مرمت و بازسازی بخش های آسیب دیده در نمای برج نیز مکاتبات و اقدامات لازم در حال انجام شدن است که مردم و رسانه ها حتما در جریان امور قرار خواهند گرفت.

 

روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 

 

 

 

 

 

 
  سه شنبه ١٠ مهر ١٣٩٧    ساعت ٠٩:٠٨  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه