چهارشنبه ٠٢ مرداد ١٣٩٨


اخبار > نوروز فرصتی است برای شناخته شدن فرهنگ، هنر و ادب ایران زمین


 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از برج آزادی عنوان کرد

 
 

نوروز فرصتی است برای شناخته شدن فرهنگ، هنر و ادب ایران زمین

 

 
  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ویژه برنامه های نوروزی برج آزادی بازدید کرد.  
 

 
 

 

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید محمد مجتبی حسینی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی اکبر صفی پور مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی،  دلاور بزرگ‌نیا مدیرکل میراث‌فرهنگی استان تهران، نعمت اله پایان رئیس مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی و داود لطفی قائم مقام شهرداری منطقه 9 با حضور در این مجموعه از تمامی برنامه های برج آزادی بازدید کردند.

صالحی با اشاره به جایگاه ویژه نوروز در میان ایرانیان گفت: عید نوروز از جهات طبیعی و فرهنگی فرصتی است که باید از آن برای شناخته شدن فضای فرهنگی، هنری و ادبی استفاده شود. اتفاقاتی که در جای جای ایران و تهران در ایام نوروز رخ می دهد فرصتی است برای این که ایرانیان با گذشته تاریخی خودشان آشنا شده و همزمان فضای فرهنگی، هنری و ادبی معاصر را مشاهده و با آن ارتباط بیشتری برقرار کنند.

وزیر ارشاد ادامه داد: اتفاقات فرهنگی هنری که در ایام نوروز و با مشارکت مجموعه های فرهنگی هنری مانند شهرداری تهران، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تهران رقم می خورند باعث آشنایی بیش از پیش هموطنان و همشهریان با فرهنگ، هنر، تاریخ و جغرافیای ایران می شود.

 

روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 
  چهارشنبه ٨ فروردين ١٣٩٧    ساعت ٢٠:٢٢  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه