چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩


اخبار > هدیه فرهنگی برج آزادی به مناسبت هفته نیروی انتظامی


 

 
 

هدیه فرهنگی برج آزادی به مناسبت هفته نیروی انتظامی

 

 
  به مناسبت هفته نیروی انتظامی، فرماندهان و کارکنان خدوم نیروی انتظامی از مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی به صورت رایگان بازدید کنند.  
 

 
 

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، فرماندهان و کارکنان خدوم نیروی انتظامی از مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی به صورت رایگان بازدید کنند.

سید عباس عظیمی رئیس مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر و والامقام از زحمات فرماندهان و پرسنل خدوم نیروی انتظامی برای تامین امنیت و آرامش جامعه قدردانی کرد و به پاس این زحمات بازدید رایگان از برج آزادی را برای پرسنل و خانواده آنان را در هفته نیروی انتظامی به عنوان یک هدیه فرهنگی اعلام نمود.

بنا بر گزارش روابط عمومی تمامی پرسنل نیروی انتظامی در سراسر کشور به اتفاق خانواده و با ارائه کارت شناسایی معتبر می‌توانند 13 تا 16 مهر ماه سال جاری از این مجموعه به صورت رایگان بازدید کنند.

گفتنی است علاوه بر معماری منحصر به فرد، فضاهای داخلی برج مانند سالن ایرانشناسی، موزه شهاب سنگ، موزه عروسک‌ها، تالار آیینه و راهروی اقوام از جاذبه‌های گردشگری برج آزادی است که مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی قرار می‌گیرد.

 

                        روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 
  سه شنبه ٨ مهر ١٣٩٩    ساعت ١٢:٢٠  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه