سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩


اخبار > نشست تخصصی هنرمندان پیشکسوت تجسمی و بازدید از امکانات فرهنگی و هنری برج آزادی


 

 
 

نشست تخصصی هنرمندان پیشکسوت تجسمی و بازدید از امکانات فرهنگی و هنری برج آزادی

 

 
  اولین جلسه همفکری و تعامل پیشکسوتان حوزه تجسمی در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی با حضور جمعی از پیشکسوتان برگزار شد.  
 

 
 

 

 

اولین جلسه همفکری و تعامل  پیشکسوتان حوزه  تجسمی در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی با حضور جمعی از پیشکسوتان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، در این جلسه که با حضور مهدی افضلی، مدیرعامل بنیاد رودکی، سید عباس عظیمی، رئیس برج آزادی، سید محمد طباطبایی، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت  و جمعی از هنرمندان پیشکسوت تجسمی برگزار شد، در خصوص امکانات برج و استفاده از تخصص و تجربه پیشکسوتان و تعامل با موسسه هنرمندان پیشکسوت بحث و تبادل نظر شد.

 راه اندازی نمایشگاه های تجسمی  در نگارخانه‌ها و فضاهای مختلف، به صورت گروهی یا انفرادی، ورک شاپ، نشست های تخصصی، جشنواره‌ها و مسابقات هنری در حوزه تجسمی و ... از جمله مسائل مطرح شده در این نشست بود.

اولین نمایشگاه آثار تجسمی هنرمندان پیشکسوت در سال گذشته با حضور  بیش از ۹۰ نفر از هنرمندان در حوزه‌های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، مجسمه‌سازی، گرافیک، کاریکاتور، عکس و ... در فرهنگسرای نیاوران  برگزار شد و در این جلسه  مقرر شد در ادامه و با درنظر گرفتن وضعیت کرونا  این اتفاق بسیار مهم در برج آزادی انجام شود.

در این نشست  هنرمندان پیشکسوت تجسمی و هنرهای سنتی،  استادان  منیژه آرمین، اکبر ساعتچی، شریفه سنائی، عشرت سیروس، مهر زمان فخار منفرد، محمد حسین عطارچیان، علی فرامرزی، ابراهیم نباتی، محبوب عارفی، علی حاجیان پور، عباس مشهدی‌زاده، علی صدرپور، داود رواسانی، طاهر شیخ الحکمائی و بهمن آزموده حضور داشتند.

 

                                                روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 

 
  دوشنبه ٢ تير ١٣٩٩    ساعت ١٢:٢٠  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه