دوشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٧


اخبار > آقای سماع، آلبوم "رازآوری" را می نوازد


 

 
 

آقای سماع، آلبوم "رازآوری" را می نوازد

 

 
  گروه موسیقی "آقای سماع" به سرپرستی "امیرحسین حسنی نیا" 4 و 5 مهرماه در برج آزادی روی صحنه می‌رود.  
 

 
 

به گزارش روابط عمومی مجموعه برج آزادی،  در این کنسرت بناست برای اولین بار، قطعات آلبوم جدید آقای سماع که «رازآوری» نام دارد و تعدادی از قطعاتی که پیش از این در کنسرت‌های آقای سماع مورد توجه مخاطبان قرار گرفته، اجرا شود. از سوی دیگر شنوندگان این کنسرت موسیقی تلفیقی پنتاتونیک، موسیقی اسپانیولی و تلفیق موسیقی ایرانی و کلاسیک را در این کنسرت خواهند شنید.

از نکات جالب کنسرت پیش رو، اجرای سماع قونیه، سماع مراکش و سماع خورشید است، از سوی دیگر «امیر حسین حسنی‌نیا» سرپرست گروه آقای سماع هم برای اولین بار در کنسرت پیش رو سماع خواهد کرد.

وحید قاسمی (درامز)، کاوه وزیری (گیتار بیس)، هامون ضرابی (گیتار الکتریک)، بهنوش کاظمی‌زاده (کمانچه)، محمدرضا اسلامی (تنبک)، فرناز خاکی (همخوان)، سینا مشفقی (سه تار و دف)، امیر حسین حسنی‌نیا (بربط، خواننده)، اعضای گروه آقای سماع هستند.

شرکت در فستیوال مارکوپولو (قزاقستان)، اجرا با گروه موسیقی بمبئی (در هندوستان) و کنسرت در شهرهای قونیه، کایسری،آنکارا و وان کشور ترکیه (به تهیه کنندگی امیر مسعود هیدارن) و برگزاری کنسرت تکنوازی در خوی (بر سر مزار شمس تبریزی)، آخرین تجربه‌های آقای سماع در حوزه برگزاری کنسرت را شامل می شود. ساخت فیلم مستند آقای سماع به تهیه کنندگی امیر مسعود هیدارن هم از دیگر کارهایی است که اخیرا انجام شده است.

کنسرت گروه موسیقی "آقای سماع" به سرپرستی "امیرحسین حسنی نیا"  4 و 5  مهر از ساعت 19:00 در سالن اصلی برج آزادی برگزار می شود.

علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیت این برنامه به سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com  مراجعه کنند.

 

 

 

روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 
  دوشنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٥    ساعت ٠٩:٣٩  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه