سه شنبه ٠٤ آذر ١٣٩٩


اخبار > حضور استاد قورچیان هنرمند پیشکسوت نقاشی در برج آزادی


 

 
 

حضور استاد قورچیان هنرمند پیشکسوت نقاشی در برج آزادی

 

 
  هنرمند پیشکسوت نقاشی، کیومرث قورچیان از برج آزادی بازدید کرد.  
 

 
 

 

هنرمند پیشکسوت نقاشی، کیومرث قورچیان از برج آزادی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، استاد قورچیان فارغ التحصيل دانشکده هنرهای زیبا رشته نقاشی و دارنده درجه یک هنری از شورای ارزشیابی وزارت ارشاد است ، با برگزاری بیش از 100 نمایشگاه انفرادی و گروهی در داخل و خارج کشور جزء هنرمندان پیشکسوت نقاشی می‌باشد.

ایشان پس از نشست دوستانه با سید عباس عظیمی رئیس برج آزادی از مجموعه نیز بازدید کرد و به احساس پرواز گونه خود از زیبایی شگفت انگیز و وحدت معماری این بنای ملی اشاره کرد.

قورچیان گفت این مجموعه با این عظمت معماری قابلیت توسعه و توجه جهانی دارد. به منظر زیبا شناختی نکشانم بسیار برنامه و طرح‌ها هنگام بازدید از ذهنم خطور کرد که دور ازتجربه هایم نیست تا به مدد این مدیر لایق و پشتیبانی های همه جانبه بخصوص مادی و مالی سازمان‌هایی ذیربط و دوری از تنگ اندیشی‌ها به عمل درآید، بلکه آنگونه که شایسته است از سیطره منطقه‌ایی و ناحیه‌ای خارج و بر بام جهان بایستد. به امید روزی هستم که با یک همایش، نمایش، سمینار و پرفورمنس بین المللی قدرت و ارزشهای زیبا شناختی برج آزادی، این هنر ومعماری سرزمین تاریخی ایران زمین را با توسعه هنر و فرهنگ دلنشینمان به محک تجربه بگذارم تا هنرمندی و جوانمردی یکه سواران ایران عزیز را به رخ جهانیان بکشانم.

وی در پایان تاکید کرد که شهرداری تهران مسئولیت خود را برای تردد آسان و بدون خطر برای بازدیدکنندگان با بازگشایی زیرگذر شرقی، احداث زیر گذر برای پارکینگ مجموعه و نصب چندین سرعت گیر در خیابان های اطراف میدان انجام دهد  که واقعا انجام نشدن این مهم در این ۴۰ سال و اندی جای سوال و تامل دارد و بهتر است بگویم این کوتاهی در انجام وظایف برای حفظ جان شهروندان و رعایت حقوق شهروندی  جای سوال دارد.

                                               روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 

 

 
  دوشنبه ٩ تير ١٣٩٩    ساعت ٠٩:٢٢  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه