سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩


اخبار > دیدار صمیمی رئیس اسبق و فعلی برج آزادی تهران


 

 
 

دیدار صمیمی رئیس اسبق و فعلی برج آزادی تهران

 

 
  غلامحسین شاه‌علی رئیس اسبق برج آزادی و سید عباس عظیمی رئیس فعلی در یک فضای صمیمی با هم دیدار و گفت و گو کردند.  
 

 
 

غلامحسین شاه‌علی رئیس اسبق برج آزادی و  سید عباس عظیمی رئیس فعلی در یک فضای صمیمی با هم دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، در این دیدار شاه‌علی ضمن تبریک مجدد انتصاب عظیمی به عنوان رئیس جدید برج آزادی و آرزوی توفیق در انجام امور محوله در حوزه فرهنگ و هنر، با ابراز خرسندی، هرگونه همکاری را در راستای هر چه بیشتر شناساندن و اجرای برنامه های فرهنگی هنری این مجموعه اعلام داشت.

عظیمی نیز ضمن قدردانی از حضور وی و سایر دوستانش گفت: اینجانب به تجربه و تخصص تمامی مدیران قبلی این مرکز نیازمندم و برنامه ام برقراری ارتباط با تک تک آنها است.

وی حضور  آقای شاه علی و سایر دوستانش را که هریک در حوزه های مدیریتی خارج از ارشاد فعالیت دارند را غنیمت شمرده و گفت: تلاش خواهم کرد مسیر پر فراز و نشیب مدیران قبلی را مرور و قطعا قدرشناس زحمات تک تک  آنان  خواهم بود و در اولین جلسه ای که با همکاران عزیزم داشته ام به این مهم اشاره و تاکید کرده ام .

شاه علی دارای مدرک کارشناسی سینما گرایش کارگردانی و دارای مدرک درجه ۲ هنری در زمینه تئاتر است و از جمله سوابق وی می توان به مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درود، مشاور مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان لرستان، مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کرج، مشاور مدیر کل ارشاد استان تهران، رئیس مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی و رئیس تالار وحدت اشاره کرد.

در اين ديدار مديران و دوستان مشترك آقايان شهسوار، پرستاري، بيگلري و سيد صالحي حضور و در خصوص همراهي و همكاري در حوزه هاي ذيربط به تبادل نظر پرداختند.

 

روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 
  يکشنبه ١ تير ١٣٩٩    ساعت ٠٩:١٢  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه