يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨


اخبار > برج آزادی میزبان جشنواره سوخته نگاری "بر ساحل غدیر "


 

 
 

برج آزادی میزبان جشنواره سوخته نگاری "بر ساحل غدیر "

 

 
  جشنواره آثار سوخته نگاری " بر ساحل غدیر " از تاریخ ۲۱ تا ۳۱ مرداد ماه، مقارن با اعیاد سعید قربان تا غدیر در تالار آیینه برج آزادی برگزار می شود .  
 

 
 

جشنواره آثار سوخته نگاری  " بر ساحل غدیر " از تاریخ ۲۱ تا ۳۱ مرداد ماه، مقارن با اعیاد سعید قربان تا غدیر در تالار آیینه برج آزادی برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، همزمان با فرارسیدن دهه ولایت و امامت جشنواره سوخته نگاری ،  به منظور گرامیداشت این ایام و تکریم و تشویق هنرمندان این عرصه در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی تهران به اجرا در می آید .

در این نمایشگاه چند اثر استاد مرتضی نداف و استاد زهرا مودب رونمایی می شود و در معرض دید علاقمندان خواهد گرفت ‌ و همچنین  اجرای زنده سوخته نگاری پیرامون شخصیت مولای متقیان علی (ع) توسط هنرمندان در سالن آیینه از ساعت 10 تا 18 انجام میشود.

قرار است بخشی از عواید فروش تابلوهای سوخته نگاری در این نمایشگاه در جهت امور خیریه به نفع هنرمندان شایسته کشور اختصاص یابد و عموم علاقمندان به شرکت در این امر فرهنگی میتوانند با مراجعه به گالری و تالار آیینه ، در برج آزادی تهران آثار ارائه شده را خریداری نمایند.

برج آزادی در ایام دهه امامت و ولایت اعیاد قربان تا غدیر  از ۲۱  تا ۳۱ مرداد پذیرای بازدید کنندگان و علاقمندان از ساعت 9 تا 20:30 می باشد.

 

                                                                        روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 
  سه شنبه ١٥ مرداد ١٣٩٨    ساعت ١٣:٠٨  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه