چهارشنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٨


اخبار > نشست خبری جشنواره دانشجویی تئاتر کلاسی خلاق در برج آزادی برگزار شد


 

 
 

نشست خبری جشنواره دانشجویی تئاتر کلاسی خلاق در برج آزادی برگزار شد

 

 
  نشست خبری ششمین جشنواره دانشجویی تئاتر کلاسی خلاق روز دوشنبه 19 فروردین با حضور دریابیگی دبیر جشنواره در برج آزادی برگزار شد.  
 

 
 

 

نشست خبری ششمین جشنواره دانشجویی تئاتر کلاسی خلاق روز دوشنبه 19 فروردین با حضور دریابیگی دبیر جشنواره در برج آزادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، دبیر این جشنواره از ابتدای نشست از وحید فرهمند تهیه کننده واسپانسرجشنواره پس ازنشست های صورت گرفته و قول هایی که برای تامین هزینه های برگزاری جشنواره همچون داوری، جوایز، ورک شاپ ها و داده بود و بدون هیچ اطلاعی در دسترس و پاسخگو نیست گلایه کرد و پس از آن اظهار داشت که از سال ۹۲ تا کنون این جشنواره به علت عدم حمایت های مختلف سازمانی و نهادی متوقف شد که این دوره با مشارکت مدرسان تئاتر و حمایت های ویژه دکتر صفی پور مدیر عامل بنیاد رودکی و خوب زاده مدیر عامل Arkhehtiket این جشنواره برگزار می‌شود.

میر علیرضا دریابیگی دبیر ششمین جشنواره دانشجویی تئاتر کلاسی خلاق ضمن بیان مطلب فوق گفت: این جشنواره از سال ۸۸ آغاز به کار کرد که اولین تا سومین دوره در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز ، دوره چهارم در خانه هنرمندان ایران و پنجمین دوره در سال ۹۲ در سالن محراب برگزار شد.

دریابیگی خاطرنشان کرد: این دوره در بخش های مختلف صحنه ای، نمایشنامه نویسی و نمایشنامه خوانی ، محیطی، فیلم، عکس و پوستر  و ۱۸ اثر در بخش‌ صحنه ای ، ۱۰ اثر در بخش محیطی، ۱۰ اثر در نمایشنامه نویسی و نمایشنامه خوانی از ۲۴فروردین ماه جاری تا ۳۰ فروردین ماه در برج آزادی برگزار می شود.

دریابیگی گفت: فراخوان جشنواره در بهمن ماه سال گذشته به دانشکده های تئاتری تهران همچون دانشگاه تهران، تربیت مدرس، سینما تئاتر دانشگاه هنر و دانشگاه مرکزی آزاد اسلامی ارسال شده است و همچنین فراخوان را برای مدرسان کار گردانی نیز ارسال کردیم تا بهترین اثر کلاسشان را به عنوان استاد راهنما به دبیر خانه جشنواره ارائه دهند.

وی ضمن معرفی دبیر بخش های مختلف جشنواره گفت: ابراهیم گله دار زاده دبیر بخش صحنه ای، رضا دادویی دبیر نمایشنامه نویسی و نمایشنامه خوانی، داود بنی اردلان دبیر محیطی و آریا درفش رزم دبیر بخش پوستر و عکس در این جشنواره هستند.

در این جشنواره نیز شش ورک شاپ از ۲۴تا۳۰ فروردین در برج آزادی برگزار و اختتامیه آن نیز در ۳۰ فروردین ماه ساعت ۱۹ برپا می‌شود.

 

 

                                                        روابط عمومی مجموعه برج آزادی

 

 

 
  دوشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٨    ساعت ١٧:٤٥  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه