چهارشنبه ٠٢ مرداد ١٣٩٨


اخبار > جشنواره ملی مردمی سوخته نگاری مقام پدر در برج آزادی افتتاح شد


 

 
 

جشنواره ملی مردمی سوخته نگاری مقام پدر در برج آزادی افتتاح شد

 

 
  به گزارش روابط عمومی مجموعه برج آزادی، این مراسم ساعت 11 ظهر 22 اسفند با حضور میهمانان و مدیران و هنرمندان در سالن سیمولیشن برج آزادی برگزار شد .  
 

 
 

 

 

به گزارش روابط عمومی مجموعه برج آزادی، این مراسم ساعت 11 ظهر 22 اسفند با حضور میهمانان و مدیران و هنرمندان در سالن سیمولیشن برج آزادی برگزار شد .

دکتر عباس شوکتی کارشناس  فعال در حوزه مسکن و مربی کاراته مجری این مراسم بود .

در ابتدای مراسم ریاست مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی جناب آقای پایان ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و لزوم تکریم شهدا به مناسبت 22 اسفند روز شهدا در خصوص روند برپایی این جشنواره و نمایشگاه آثار به ایراد سخن پرداختند و این حرکت ارزنده را قابل تقدیر دانست.

دکتر ابراهیم صنوبر دبیر کل موسسه بین المللی سفیران صلح ضمن قرائت شعری زیبا از حافظ این جشنواره را گامی مهم در ایجاد صلح شمردند که میتوان با توانمندی هنرمندان کشور و خلق آثار در زمینه صلح پایدار نقش آفرینی نمایند .

پس از ایشان رئیس صنایع غذایی بهروز جناب آقای بهروز فروتن ضمن بیان جایگاه و نقش پدر در جامعه اشاره ای به حکمت وجودی مرد به عنوان سکاندار خانواده نمودند . ایشان جشنواره سوخته نگاری مقام پدر را بسیار ارزنده شمردند و از هنرمندان خواستند که در این زمینه تلاش بیشتری داشته باشند تا به موفقیت بیشتری دست پیدا کنند .

آقای دکتر مجید محمودی کوچکسرایی دبیر کل بنیاد ملی حامیان علم و فناوری کشور ضمن تبریک ایام گذشته ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن فرارسیدن پیشاپیش روز مرد و میلاد حضرت علی (ع) را تبریک گفت و به بیان تاکید مقام معظم رهبری در بکار گیری هنر در هم پوشانی فرهنگی پرداختند . ایشان در خصوص جشنواره و سختی اجرای این برنامه ملی که حدود 30 هنرمند را در بر گرفته است نیز گفت که دبیر جشنواره خود به تنهایی و با انگیزه کمک به هنرمندان کشور پا به میدان گذاشت و این کار زیبا و فاخر را به سرانجام رساند . ایشان تاکیدات مقام معظم رهبری بر حمایت همه جانبه از جامعه هنرمندان کشور که یادآور شدند و هنرمندان کشور را ذخایر و دست آورد انقلاب اسلامی برشمردند و از تمامی مسئولین کشوردعوت کردند که حتما برای بازدید از آثار سوخته نگاری مقام پدر به تالار آینه برج آزادی تشریف بیاوردند و از فعالیت این عزیزان حمایت کنند .

در این مراسم پیام رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگی هنری سوخته نگاری ایران که در سفر کاری به همراه تعدادی از مسئولین کشوری به چین سفر کرد بودند توسط مدیر عامل موسسه جناب آقای استاد مرتضی نداف قرائت گردید و در این پیام به برنامه های مهم و عظیم پیش روی این موسسه در سال جاری اشاره شد و از تمامی فرهیختگان در حوزه های علمی فرهنگی هنری اقتصادی و اجتماعی دعوت همه جانبه برای ایجاد فرصتها و رشد فعالیتها در سطح کشور و بین الملل به عمل آمد .

پس از آن حظار به تالار آینه برای بازدید از آثار سوخته نگاری هنرمندان کشور آمدند و دبیر جشنواره استاد مرتضی نداف تک تک آثار را با توضیحات مبسوط به مدعوین و مسئولین معرفی نمودند که مورد استقبال و توجه ویژه ی همگان قرار گرفت .

موسسه فرهنگی هنری سوخته نگاری ایران با پشتوانه ربع فعالیت و تجربه بین المللی در طراز جهانی تلاش دارد با جذب پتانسیل های موجود داخلی و تخصص گروه های مختلف در حوزه های علمی فرهنگی هنری و اقتصادی ، بتواند به آرمانهای بلند انقلاب اسلامی که همانا سرافرازی جمهوری اسلامی ایران است دست یابد .

نمایشگاه آثار سوخته نگاری مقام پدر تا تاریخ 27 اسفند در تالار آینه برج آزادی در معرض دید عموم می باشد .

 

 

                                                                                                روابط عمومی مجموعه برج آزادی


 

 

 
  پنج شنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٧    ساعت ١٥:٥٨  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه