چهارشنبه ٠٢ مرداد ١٣٩٨


اخبار > «بهار مهربانی» به میدان آزادی رسید


 

 
 

«بهار مهربانی» به میدان آزادی رسید

 

 
  ویژه برنامه بهار مهربانی به مناسبت میلاد با برکت حضرت محمد(ص) با محوریت مهربانی در خانواده، ایجاد حس همدلی و نوع دوستی در میان عموم مردم ، تعمیق ارزش ها و معارف الهی- انسانی، ارتقای فرهنگ قناعت و ساده زیستی، ترویج فرهنگ صداقت و راستی و ... در میدان آزادی تهران برپا شده است.  
 

 
 

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، این ویژه برنامه به صورت مشترک با همکاری مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری  منطقه 9 تهران از 29 آبان  تا 3 آذرماه بعد از نماز مغرب و عشاء در میدان آزادی تهران برپا شده است. 

برپایی سیاه چادر با اجرای برنامه های آداب و رسوم اقوام ایرانی، بازی های بومی محلی و پخت غذاهای سنتی،  نمایشگاه آثار هنرمندان برجسته صنایع دستی کشور، غرفه های هنری، برگزاری کارگاه ها و ورکشاپ‌های هنری، اجرای ویژه برنامه های استیجی شامل موسیقی، نقالی، شعرخوانی، نمایش ، غرفه های کودک و نوجوان، غرفه‌های ورزشی ، غرفه‌های کتاب، برگزاری کارگاه‌ها و نشست‌های  ادبی ، علمی ، هنری از ویژه برنامه های این ایام خواهد بود. همچنین ملیله‌ی کاغذ، عروسک اقوام، نقاشی روی شیشه وگریم کودک برای کودکان تدارک دیده شده است.

در این ویژه برنامه علاوه بر برپایی غرفه های متعد مجموعه ای از ورزش ها و بازی های بومی و سنتی، نمایش های خیابانی و میدانی ، موسیقی اقوام ، جشن های عصرانه فرهنگی، مسابقات خانوادگی و گروهی را برای ایجاد نشاط، انس و همدلی بین شهروندان ارایه خواهد شد.

 

روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 
  پنج شنبه ١ آذر ١٣٩٧    ساعت ١١:١٧  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه