سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨


اخبار > قاب خیال در مجموعه فرهنگی برج آزادی


 

 
 

قاب خیال در مجموعه فرهنگی برج آزادی

 

 
  نمایشگاه قاب خیال در مجموعه فرهنگی برج آزادی و با حضور ۴۸ هنرمند شیشه نگار به نمایش گذاشته می‌شود.  
 

 
 

این نمایشگاه به همت استاد سعید رضاخان و با حمایت مجموعه برج آزادی در روز سه‌شنبه ۱۰ مهر از ساعت ۱۵ تا ۱۷ افتتاح می‌شود.

رضاخان در گفتگو با روابط عمومی برج آزادی اذعان داشت : در این نمایشگاه ۴۸ اثر از ۴۸ هنرمند به نمایش گذاشته می‌شود و کلیت نمایشگاه بر پایه تکنیک نقاشی پشت شیشه در نظر گرفته شده است با این وجود تعداد انگشت شماری تابلوی ویترای در معرض دید عموم قرار می گیرد تا به سوالات بازدید کنندگان در مورد تفاوت نقاشی پشت شیشه و ویترای بصورت عملی و مقایسه‌ای پاسخ داده شود.

وی در ادامه افزود : نمایشگاه در قاب خیال بزرگترین نمایشگاه از نظر تعداد شرکت کننده است که تا بحال برگزار شده و از این نظر یک رکورد محسوب می‌شود. البته رکورد پیشین هم توسط همین گروه و با ۹۶ اثر از ۴۴ هنرمند در نگارخانه های شماره یک و دو فرهنگسرای خاوران برگزار شد با این حال این ظرفیت وجود داشت تا تعداد آثار در نمایشگاه قاب خیال بیشتر باشد ولی به دلیل محدودیت فضا از هر شرکت کننده یک تابلو به موزه معرفی شد.

وی ادامه داد : از نکات قابل توجه در این برنامه فرهنگی، آزادی موضوع و ابعاد است تا فعالان این هنر بتوانند با آزادی بیشتری به فعالیت بپردازند.

 

سمیه اصفهانی، ریحانه بابایوسفی، رومینا باقری، محدثه باقری، زهرا بخشی پور، عاطفه تقی پور، اعظم جدی، حیدر جهانگیری، مبینا چوپانی، آرشیا حسن یوسفی، مبینا حسنی، ملیکا حسین زاده، ویدا (آذر) حق شناس، عاطفه خیری، علی داناییان، فرشته درویش، سعید رضاخان، مرسده سالارمنش، سونا سمیع پور، زهرا سلمانی نژاد مهرآبادی، سنا سلمانی نژاد، سینا سلمانی نژاد، پردیس شادمانی، سارا شبانی، حانیه شرفیه، پانته‌آ شهریاری پور، سوسن شوندی، نوشین طاهران پور، سمیه عباسی، نادره علی اصغریان، الهه علیرضایی، نسرین غلامی فرد، رضوانه فلاحتی نژاد، مهری کاتوزی، متین کارپور، سعید کارگر، شمیم لیاقتی، زینب محرابی، زهرا محمدی ثانی، زهرا مرادخانی، فاطمه معمار، شیرین میرزاعابدینی، سپیده میرشفیعی، امیر نقاش، بهزاد نقاش، مرجان نوری، اعظم نیک نهاد و کیمیا یغمایی شرکت کنندگان در این برنامه فرهنگی می باشند.

گروه نقاشان پشت شیشه ایران در طی ۳ سال اخیر با برگزاری نمایشگاه های متنوع و متعدد همچنین برپایی کارگاه های آموزشی سعی در معرفی نقاشی پشت شیشه داشته و در این مدت به موفقیت های بسیاری نیز دست یافته است.

نمایشگاه قاب خیال تا روز دوشنبه ۱۶ مهر در تالار آیینه برج آزادی برپا است و علاقه‌مندان می‌توانند هر روز (غیر از شنبه‌ها) از ساعت ۹ تا ۱۷ از آن بازدید کنند.

روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 
  دوشنبه ٩ مهر ١٣٩٧    ساعت ٠٩:٢٣  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه