دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧


اخبار > پیام رئیس برج آزادی به مناسبت هفته دفاع مقدس / افزایش فعالیت برج در حوزه نمایش


 

 
 

پیام رئیس برج آزادی به مناسبت هفته دفاع مقدس / افزایش فعالیت برج در حوزه نمایش

 

 
  نعمت اله پایان در گفت و گو با روابط عمومی برج آزادی با بیان این نکته که هفته دفاع مقدس یادآور رشادت های جاودانه مردم شریف میهن عزیزمان است ادامه داد:  
 

 
 

نعمت اله پایان در گفت و گو با روابط عمومی برج آزادی با بیان این نکته که هفته دفاع مقدس یادآور رشادت های جاودانه مردم شریف میهن عزیزمان است ادامه داد: دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی است؛ هنگامه اتحاد و همبستگی ملی مردم در دفاع از شریعت اسلام و مرزهای سرزمینی است که با نثار خون پاک فرزندان این مرزو بوم و ایثار و مجاهدت های مثال زدنی آنها جاودانه شد.

این هفته در واقع نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از حریم این سرزمین است. روزهایی که رشادت های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می توان هر دشمنی را به ورطه نابودی و شکست کشاند. همانگونه که بار دیگر و در روزهای گذشته شاهد دفاع جوانمردانه سربازان دلیرمان در حادثه تروریستی اهواز بودیم.

ما نیز در برج آزادی ضمن بزرگداشت هفته دفاع مقدس با برپایی نمایشگاه و ورک شاپ عکس، نقاشی و نقاشیخط و با دعوت از هنرمندان یاد و خاطره رشادت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و از خداوند می خواهم ما را یاری نماید تا درحفظ دستاوردهای ارزشمند انقلاب و نظام اسلامی کوشا و موفق باشیم.

رئیس مجموعه برج آزادی در ادامه با اشاره به انتقادهایی که به کم کاری این مجموعه در حوزه نمایش شده بود ادامه داد: برج آزادی وابسته به بنیاد فرهنگی هنری رودکی است و از همین رو به هنرمندان عزیزمان تعلق دارد. ما هم به عنوان متولی این مجموعه و سالن های تابعه آن از انتقاد ها استقبال کرده و تلاش می کنیم تا بیشتر به جامعه هنری خدمت کنیم. در همین راستا با حمایت بنیاد رودکی و دعوت از هنرمندان این حوزه در ماه های مهر و آبان که مصادف با ماه های محرم و صفر است و به طبع آن برگزاری کنسرت امکان پذیر نیست، فضا را برای اجرای نمایش فراهم کردیم.

پایان افزود: نمایش دمی در بازار هیزم فروشان به نویسندگی و کارگردانی محمد طهماسب پور، تهمینه در هفت خوان رستم به نویسندگی کیاوش زارع طلب و کارگردانی محمد رئیسی و نمایش بچه گرگ ها به نویسندگی نشمینه نوروزی و کارگردانی نرگس هاشم پور، نمایش هایی هستند که قرار است  در برج آزادی روی صحنه بروند. در کل ما برای ایام مختلف سال و مناسبتهای گوناگون برنامه ریزی می کنیم تا بتوانیم پویایی مجموعه را افزایش دهیم.

 

روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 
  چهارشنبه ٤ مهر ١٣٩٧    ساعت ١٠:١٨  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه