دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧


اخبار > روایتی عاشقانه از «سوگ» در برج آزادی


 

 
 

روایتی عاشقانه از «سوگ» در برج آزادی

 

 
  نمایش موسیقی «سوگ» توسط گروه هنری «سیحامون» به سرپرستی «هاتف صادقی تهرانی» 16 شهریور در برج آزادی اجرا می شود.  
 

 
 

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، گروه هنری سیحامون از سال 1390 فعالیت خود را در حوزه موسیقی ایرانی، اجرای موسیقی نمایش و پرفورمنس آغاز کرده است. اجرای پیش روی این گروه با عنوان «سوگ»، داستانی از مراحل روانشناختی سوگ در انسان را روایت می کند. در این اجرا که طراحی و اجرای بخش نمایش آن را الهه مونسی بر عهده دارد، داستان عاشقانه ای روایت می شود که در آن به ناگاه سوگ اتفاق می افتد و موسیقی و نمایش به صورت مکمل؛ رخدادهای درونی انسان را روایت می کنند. در حقیقت داستان، تقابل انسان با از دست دادن و بازگشت به زندگی و پذیرش تنهایی اصیل انسان است.

آهنگسازی بخش موسیقی این برنامه را عرفان کامفر و آریا مهدوی انجام داده اند. همچنین امیر حسین استیری (آواز)، هادف صادقی تهرانی (سرپرست گروه و نوازنده سازهای کوبه ای)، میترا زلفی (ویولنسل)، بابک مشیری (سنتور)، آریا مهدوی (تار)، پویا شاطرانی (سه تار)، حامد یاسی (عود)، محمدرضا ساکی و عرفان کامفر (کمانچه) و سالار خلیل نسب (سازهای کوبه ای) دیگر اعضای گروه سیحامون را تشکیل می دهند.

بلیت فروشی این اجرا از طریق سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com انجام می شود و قرار است بخشی از سود حاصله به دختران نیازمندِ سرپرست موسسه «مهر طه» اختصاص یابد.

نمایش موسیقی «سوگ» توسط گروه هنری «سیحامون» به سرپرستی «هاتف صادقی تهرانی» شامگاه جمعه 16 شهریور از ساعت 18:00 و 20:30 در برج آزادی اجرا می شود.

 

روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 

 
  دوشنبه ٥ شهريور ١٣٩٧    ساعت ١٣:٠٥  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه