شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٩


اخبار > رویداد هنری «صِت» برگزار می‌شود


 

 
 

رویداد هنری «صِت» برگزار می‌شود

 

 
  رویداد هنری «صِت» از چهارم تا هشتم مرداد با تمرکز بر نور، تصویر و موسیقی در برج آزادی برگزار می‌شود.  
 

 
 

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، مجموعه هنری «صِت» که در سال‌های گذشته با تمرکز بر صدا و تصویر، رویدادهای مختلفی را برگزار کرده است، اتفاقی دیگر را در همکاری با فستیوال موسیقی CTM آلمان رقم خواهد زد.

موسیقی و هنر تجربیِ «صتِ» تهران، دوره‌ چهارم خود را به تبادل هنری میان تهران و برلین اختصاص داده است. این رویداد پنج روزه با نام SET X CTM از چهارم تا هشتم مرداد برگزار می‌شود و این بار تنها به صدا و تصویر محدود نیست و قرار است به اشکال متفاوت در مکان‌‌های مختلف و متناسب با محتوای ارائه شده، برگزار شود. در همین راستا هر روز یک هنرمند در گالری امکان مهمان پروژه سِدا می‌شود، با تعدادی از علاقه‌مندان دیدار می‌کند و در رابطه با تجربیاتش گپ و گفتی شکل می‌‌دهد.

در دو روز اول، برج آزادی میزبان شش اجرا در دو سانس خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند با تهیه یک بلیت هر سه اجرا را ببینند. روز سوم، دو پرفورمنس در سالن تئاتر مستقل برگزار می‌شود و همچنین روز آخر هم برگزارکنندگان ایرانی و آلمانی در موزه موسیقی از تجاربشان صحبت می‌کنند.

پروژه مشترک بین دوئت ایرانی 9T Antiope به همراه فیلمساز و ویدئو آرتیست مطرح آلمانی، راینر کولبرگر شکل می‌گیرد. همچنین دیدار موسیقیدان ساکن برلین، ربیع بعینی با آنسامبل آکوستیک؛ پویا پورامین (آهنگساز و نوازنده ایرانی) انجام می‌‌شود. Monolake (موسیقیدان پیشرو در زمینه‌ موسیقی کامپیوتر و یکی از دو عضو اولیه و اصلی تیم برنامه‌نویسی و راه‌اندازی نرم افزارAbleton Live)، اثر جدید خود را اجرا می‌کند. رژین شرفی و mHz آثار جدید خود را برای اولین بار ارائه می‌کنند و Umchunga، Temp-Illusion و امیر بهادر اشرف‌زاده از نام‌های آشنا برای دنبال‌کنندگان «صت» با کارهای جدید به این رویداد بازمی‌گردند.

اجراهای دو شب نخست رویداد هنری «صت» شامگاه پنج شنبه و جمعه 4 و 5 مرداد از ساعت 19:30 در برج آزادی برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند.

 

روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 

 
  چهارشنبه ٣ مرداد ١٣٩٧    ساعت ١٢:٣٠  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه