سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨


اخبار > برج آزادی در راه اعتلای هنر انقلاب اسلامی قدم بر می‌دارد


 

 
 

برج آزادی در راه اعتلای هنر انقلاب اسلامی قدم بر می‌دارد

 

 
  هنر، حیاتی ترین و ضروری ترین شاخص زندگی انسان است و گستره ای بسیار وسیع و عمیق دارد.  
 

 
 

هنر، حیاتی ترین و ضروری ترین شاخص زندگی انسان است و گستره ای بسیار وسیع و عمیق دارد.

نعمت اله پایان در گفت و گو با روابط عمومی  برج آزادی با بیان این نکته گفت: نظام مقدّس اسلامی ما که بر اساس برداشتی نو و استوار بر دین، فرهنگی ترین انقلاب دنیا را به وجود آورده، نمی تواند اهمیت هنر را در گونه های مختلفش، نادیده بگیرد. برای حفظ جامعیت نگرش دینی و تأسیس نظام اجتماعیِ استوار بر دین، هنر تأثیر بسیار مهمّی دارد و برای همین، تشویق هنرمندان متعهد جامعه و نیز پرورش هنرمند، اقدامی اساسی است.

رئیس مجموعه برج آزادی با اشاره به سالروز شهادت سید مرتضی آوینی ادامه داد: حاج سید مرتضی آوینی نویسنده‌ی توانا، راوی با صفای روایت فتح، سردبیر مجله ی ادبی و هنری سوره و مسؤول واحد تلویزیونی حوزه ی هنری بود و در راه به تصویر کشیدن روایت فتح به شهادت رسید. او به واقع اسوه‌ی هنر انقلابی بود. همانگونه که مقام معظم رهبری از ایشان به عنوان «سید شهیدان اهل قلم» یاد می کنند.

پایان افزود: مجموعه برج آزادی در طول سال های گذشته همواره به این نوع از هنر پایبند بوده و ما در دوره های مختلف تلاش کرده ایم تا هنر انقلابی و اسلامی را بیش از پیش ترویج دهیم. امیدوارم بتوانیم در این راه ثابت قدم باشیم و تمام توان خود را برای ارتقای این هنر متعالی در شاخه های مختلف به کار خواهیم گرفت.

 

روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 
  دوشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٧    ساعت ١١:٠٢  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه