سه شنبه ٠٣ مهر ١٣٩٧


اخبار > برگزیدگان جشنواره عکس سمفونی نور "سی مرغ صلح" در برج آزادی معرفی شدند


 

 
 

برگزیدگان جشنواره عکس سمفونی نور "سی مرغ صلح" در برج آزادی معرفی شدند

 

 
  برگزیدگان جشنواره عکاسی از سمفونی نور سی مرغ صلح صبح امروز – چهارشنبه 3 آبان – در مجموعه برج آزادی معرفی و از آنان تقدیر شد.  
 

 
 

برگزیدگان جشنواره عکاسی از سمفونی نور سی مرغ صلح صبح امروز چهارشنبه 3 آبان در مجموعه برج آزادی معرفی و از آنان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، جشنواره عکاسی از این رویداد به همت موسسه فرهنگی هنری عکسینه برگزار و بیش از 400 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

از میان آثار دریافتی 300 اثر به بخش داوری راه یافت که توسط مرتضی صفا تاج، عباس عربزاده و آرش کریمی داوری و نفرات برگزیده با توجه به تکنیک ها و مونتاژهای استفاده شده و نیز توجه به مفهوم صلح و برج آزادی مشخص شدند.

این مراسم با حضور زینب شاه علی، دبیر جشنواره؛ دکتر شیدا مهنام، مدیر گروه علوم اجتماعی و انسانی یونسکو، امیررضا سالاری کارگردان سی مرغ صلح، علی سلطانی، مدیر اجرایی برج آزادی، داوران آثار، برگزیدگان و شرکت کنندگان در سالن سیمولیشن برج آزادی برگزار شد.

کامران نبی پور، داود قهردار و محمد حسین شریف زاده به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی و آثار سید محمد حسینی، فرشید احمد پور، سپهر کاظمی و رضا حسن نیا شایسته تقدیر دانسته شد.

برنامه نورپردازی "سی مرغ صلح" از 25 تا 29 شهریور به تهیه کنندگی و کارگردانی امیررضا سالاری و با مشارکت مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی و کمیسیون ملی یونسکو ایران در میدان آزادی اجرا شد.

 

 

روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 
  چهارشنبه ٣ آبان ١٣٩٦    ساعت ١٥:١٧  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه