يکشنبه ٠٣ تير ١٣٩٧


اخبار > برج آزادی و انجمن صنفی اساتید حق التدریس استان تهران تفاهمنامه امضا می کنند


 

 
 

برج آزادی و انجمن صنفی اساتید حق التدریس استان تهران تفاهمنامه امضا می کنند

 

 
  اعضای انجن صنفی اساتید حق التدریس استان تهران، صبح امروز - چهارشنبه 11 مرداد - از برج آزادی بازدید کردند.  
 

 
 

به گزارش روابط عمومی مجموعه برج آزادی، اعضای این انجمن که همگی از اساتید تهران در رشته ها و دانشگاه های مختلف هستند به همراه نعمت اله پایان رئیس برج آزادی، از قسمت های مختلف این بنای با شکوه بازدید کرده و سپس در جلسه ای مشترک با گفت و گو در مورد تعاملات فی مابین پرداختند.

در حاشیه این جلسه محمد سلامت بخش، رئیس انجمن صنفی اساتید حق التدریس استان تهران با اشاره به مشترکات برج و جامعه علمی گفت: امروز قرار شد ما تفاهمنامه مشترکی امضا کنیم تا بتوانیم با توجه به اهداف برج و توانمندی های انجمن برنامه های آموزشی داشته باشیم. همچنین برگزاری سمینارها و برنامه های تخصصی، ارتباط دانشگاه و مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی، معرفی هرچه بیشتر برج به هموطنان با همکاری اساتید و دانشجویان، توسعه برگزاری ورک شاپ آموزشی و نمایشگاه با استفاده از ظرفیت اساتید، تامین محتوا و ارائه ایده ها برای افزایش برنامه های برج از دیگر موضوعاتی است که در تفاهمنامه دیده خواهد شد.

سلامت بخش با اشاره به پتانسیل های بالای برج از لحاظ فرهنگی و فضاهای داخلی و خارجی آن افزود: برج آزادی از تصورات ما هم فراتر است و بهترین فضاهای چند منظوره را دارد که نسبت به سایر گالری های تهران، امکانات بیشتری دارد.

سپس علی محمدی، یکی از اعضای انجمن با اشاره به معماری بی نظیر برج آزادی گفت: باعث افتخار است که طراحی ایرانی یک نماد ایرانی اسلامی را با این عظمت در ورودی شهر تهران ساخته است. حس من به این بنا مانند همان حسی است که به تخت جمشید دارم و این برج هویت ایرانی بودن را به من یادآور می شود.

 

 

روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 
  چهارشنبه ١١ مرداد ١٣٩٦    ساعت ١٥:٠٨  

 

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1396/05/12 0:32
0
0
درود برشما ضمن تقدیر وتشکر از مهمان نوازی مدیریت محترم جناب اقای پایان وکلیه همکاران گرانقدر ، از اینکه در جمع صمیمی عزیزان حضور داشته بسیار خرسند و ازتلاش بی وقفه در نگهداری برج ازادی قدر دانی می کنم - علی محمدی مدرس حق التدریس وصاحب امتیاز ومدیر مسوول هفته نامه سراسری موج نو
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه