دوشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٧


اخبار > ورک شاپ "خط خطی های ذهن من"


 

در برج آزادی برگزار می شود:

 
 

ورک شاپ "خط خطی های ذهن من"

 

 
  ورک شاپ آموزشی یک روزه طراحی کاراکتر و ایده پردازی با عنوان "خط خطی های ذهن من" از یکم تا سوم مرداد در برج آزادی برگزار می شود.  
 

 
 

به گزارش روابط عمومی مجموعه برج آزادی، تصویرسازی از جمله هنرهایی است که امروزه در دنیا در زمینه های متفاوتی مورد توجه قرار گرفته است. این زمینه ها می تواند از پوستر فیلم، طراحی کاراکتر ، ایده های اولیه طراحی یک موضوع، تبلیغات تجاری، پیش طراحی انیمیشن و ... باشد. در این بین تصویرسازی کاراکتر جذابیت های خودش را بیش از سایر زمینه ها حفظ کرده است.

آموزشگاه هنری پایتخت با همکاری مجموعه برج آزادی اقدام به برگزاری ورک شاپ آموزشی طراحی کارکتر و ایده پردازی توسط امین منصوری با عنوان خط خطی های ذهن من کرده اند.

امین منصوری، مدرس دانشگاه، سخنران و تصویر ساز، تاکنون فارغ از تصویرسازی کتاب های بی شمار، تدریس در دانشگاه در رشته های نقاشی بر روی چوب، چاپ و طراحی را به همراه تدریس در کارگاه شخصی به مدت 11 سال بر عهده داشته است. وی بیش از 67 نمایشگاه افرادی در تهران و 19 نمایشگاه گروهی در تهران، اصفهان، قزوین و... برگزار کرده است.

شرکت در این ورک شاپ بدون پیش نیاز آموزشی قبلی است و محدودیت سنی ندارد و علاقمندان می توانند برای ثبت نام با شماره 66405878 تماس حاصل نموده و یا به صورت حضوری به آدرس: میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی، بین خیابان سرپرست و فریمان، پلاک 542 طبقه دوم، آموزشگاه هنر پایتخت مراجعه کنند. لازم به ذکر است در پایان به تمامی شرکت کنندگان گواهی معتبر از سمت استاد و با تایید مجموعه برج آزادی اعطا خواهد شد.

ورک شاپ آموزشی یک روزه طراحی کاراکتر و ایده پردازی با عنوان "خط خطی های ذهن من" از یکم تا سوم مرداد  از ساعت 9 تا 17 در نگارخانه برج آزادی برگزار می شود.

 

 

روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 
  سه شنبه ٢٠ تير ١٣٩٦    ساعت ١١:٣٥  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه