جمعه ٠٤ خرداد ١٣٩٧


اخبار > برنامه تلویزیونی "من و شما" میهمان برج آزادی است


 

 
 

برنامه تلویزیونی "من و شما" میهمان برج آزادی است

 

 
  برج آزادی جمعه هر هفته میزبان برنامه "من و شما" است که در شبکه شما روی آنتن می رود.  
 

 
 

به گزارش روابط عمومی برج آزادی؛ "سید احمد حجازی" کارگردانی و "هادی قندی" تهیه کننده برنامه تلویزیونی "من و شما" را بر عهده دارند. این برنامه از هنرمندان مختلف دعوت کرده و پیرامون مسائل اجتماعی، فرهنگی و شخصی با آنها به گفت و گو می پردازد.

حجازی، کارگردان "من و شما" در گفت و گویی کوتاه، توضیحاتی در خصوص این برنامه و انتخاب لوکیشن ضبط آن داد: ما برج آزادی را به جهت نمادین بودن آن در ایران و تهران انتخاب کردیم و در هر برنامه چند صحنه را در بیرون و فضاهای داخلی این مجموعه ضبط می کنیم تا باعث آشنایی هرچه بیشتر مردم با این بنای ملی و فضاهای فرهنگی و هنری آن شویم. برنامه من و شما یک برنامه گفت و گو محور و چالشی است که به مسائل مختلف فرهنگی، هنری و گردشگری می پردازد و در جهت ارتقاء فرهنگ گردشگری مردم تلاش می کند.

وی همچنین به آیتم های تهیه شده برای پخش در بخش های میانی برنامه اشاره کرد و گفت: ما برای نخستین بار در ایران پشت صحنه کنسرت های برگزار شده را از طریق این برنامه با عنوان "بک استیج" در تلویزیون پخش می کنیم. در آیتم "آمپر" به مسائل روز و حاشیه های خبری هنرمندان می پردازیم. پخش موزیک ویدیوهای جدید خوانندگان، معرفی طبیعت های بکر ایران، پشت صحنه قسمت های قبل برنامه و انیمیشن های کوتاه با موضوعات مختلف نیز از دیگر بخش های برنامه است. برای قسمت های آینده ایده های جدیدی داریم و در اولین اقدام قرار است با هر هنرمند به شهر و زادگاهش سفر کرده تا جاذبه های گردشگری و طبیعی آن ها را به مردم معرفی کنیم.

حجازی افزود: برای ساخت هر قسمت از برنامه حدود 50 نفر تلاش می کنند که از این تعداد 12 نفر در بخش تولید انیمیشن فعالیت دارند. مجری های برنامه نیز متغیر هستند و در حال حاضر فرد خاصی به عنوان مجری ثابت با ما همکاری نمی کند.

کارگردان من و شما در خصوص زمان و شبکه پخش برنامه گفت: این برنامه در حال حاضر جمعه ها ساعت 14 از شبکه شما پخش می شود و قرار است بعد از ماه رمضان، شبکه جام جم نیز آن را در زمانبندی خود قرار دهد.

 

 

روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 
  پنج شنبه ١٨ خرداد ١٣٩٦    ساعت ١٣:٠٣  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه