يکشنبه ٠٣ تير ١٣٩٧


اخبار > آمده ام تا حمایت خود را از برنامه های فرهنگی در حوزه بانوان اعلام کنم


 

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در افتتاحیه مسابقه رالی بانوان:

 
 

آمده ام تا حمایت خود را از برنامه های فرهنگی در حوزه بانوان اعلام کنم

 

 
  افتتاحیه دومین دوره از مسابقات رالی گردشگری بانوان، صبح امروز – چهارشنبه 20 اردیبهشت – در میدان آزادی برگزار شد.  
 

 
 

به گزارش روابط عمومی برج آزادی؛ این مراسم با حضور زهرا احمدی پور؛ معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، خانم دکتر ملاوردی؛ معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، اوکتاوینو علیمودین؛ سفیر اندونزی در ایران، رجبعلی خسرو آبادی؛ مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، نعمت اله پایان؛ رئیس مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی، رقیه حاتمی پور؛ مدیر موسسه گردشگری فلامینگو و شرکت کنندگان مسابقه در میدان آزادی برگزار شد.

در ابتدای مراسم، حاتمی پور از زحمات دست اندرکاران برگزاری این مسابقه تشکر کرد و گفت: من این مسابقه را با هدف معرفی مناطق کمتر معرفی شده گردشگری کشور و ایجاد روحیه شاد و فضای رقابتی، تفریحی و ورزشی بانوان طراحی کردم و امیدوارم سال آینده نیز بتوانیم دوره سوم آن را برگزار کنیم.

سپس دکتر ملاوردی؛ معاون رئیس جمهور در حوزه زنان و خانواده گفت: بسیار خرسندم که برنامه های فرهنگی حوزه بانوان در حال افزایش است و ما هم از این برنامه ها تا جایی که توان داریم حمایت می کنیم.

در ادامه احمدی پور، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به فعالیتهای پیشین خانم حاتمی پور گفت: خوشحالم که ایشان در حوزه های فرهنگی و گردشگری بانوان فعالیت می کند و معرفی ظرفیت های گردشگری کشور را در دستور کار خود قرار داده اند. من هم امروز به این برنامه آمدم تا حمایت خودم را از این مسابقه و همه برنامه هایی که در راستای توسعه گردشگری کشور به خصوص در حوزه بانوان برگزار می شود اعلام کنم.

نعمت اله پایان، رئیس مجموعه برج آزادی نیز با اشاره به همکاری همه جانبه برج آزادی در برگزاری این مسابقه افزود: برج آزادی به عنوان نماد ایران، عهده دار مسئولیت بزرگی در معرفی و توسعه حوزه گردشگری کشور است. به همین دلیل و نیز به دلیل کمک به افزایش فعالیت های بانوان ما از میزبانی این برنامه بسیار خرسندیم و امیدواریم بتوانیم قدم های مثبتی در این راه برداریم.

سپس روبان افتتاح نمادین مسابقه توسط خانم احمدی پور بریده شد و پس از آن ماشین های مسابقه از سطح میدان آزادی به سمت ماکو حرکت کردند.

 

 

روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 
  چهارشنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٦    ساعت ١٢:١٧  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه