دوشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٧


اخبار > بنیاد رودکی باید الگوی سازمان های فرهنگی هنری کشور باشد


 

دکتر علی اکبر صفی پور:

 
 

بنیاد رودکی باید الگوی سازمان های فرهنگی هنری کشور باشد

 

 
  نشست تبیین سند برنامه استراتژیک بنیاد رودکی با حضور مدیر عامل و پرسنل این بنیاد در سالن اصلی مجموعه برج آزادی برگزار شد.  
 

 
 

به گزارش روابط عمومی برج آزادی؛ روز دوشنبه 21 فروردین نشست صمیمی و جلسه تبیین استراتژی بنیاد رودکی با حضور دکتر علی اکبر صفی پور، مدیر عامل بنیاد، غلامحسین شاه علی رئیس مجموعه تالار وحدت، نعمت اله پایان رئیس مجموعه برج آزادی، مدیران و پرسنل مجموعه بنیاد رودکی در برج آزادی برگزار شد.

در ابتدای این نشست رئیس برج آزادی ضمن خوش آمد گویی و تبریک سال نو از برگزاری این جلسه در برج آزادی ابراز خرسندی کرد.

سپس عادل فیض، مشاور استراتژیک بنیاد رودکی به تبیین و تشریح برنامه های استراتژیک بنیاد و نیز ارائه گزارشی از روند برنامه ریزی ها پرداخت.

در ادامه مراسم ابوالقاسم ایرجی کجوری، رئیس هیأت مدیره بنیاد رودکی در سخنانی به ارزش ها و سرمایه های موجود در مجموعه تالار وحدت و برج آزادی اشاره کرد و افزود: این سرمایه ها باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.

سپس مدیر عامل بنیاد، دکتر صفی پور مدیر عامل بنیاد رودکی با اشاره به فعالیت برج آزادی در ایام نوروز از همکاران این مجموعه سپاسگزاری کرد و در خصوص فعالیت های بنیاد رودکی گفت: این بنیاد یک مجموعه چند منظوره فرهنگی هنری است که قرار است حوزه اجرایی را از دولت بگیرد و به بخش خصوصی ببرد. کارِ ما سیاست گذاری در سطح کلان و دولتی نیست بلکه ما باید با توجه به اسناد مرجع کشور مانند مصوبات برنامه بودجه، سند چشم انداز توسعه، مصوبات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ... جایگاه خودمان را پیدا کرده و ماموریت خود را در چشم انداز نظام انجام دهیم.

وی در ادامه صحبت های خود در خصوص نحوه فعالیت بنیاد گفت: ما قرار است علاوه بر تولید آثار خوب و نمونه و نیز جمع کردن و استفاده از هنرمندان نمونه، خروجی مناسب در حوزه فرهنگ و هنر داشته باشیم تا فعالیت هایمان برای دیگر سازمان های فرهنگی و هنری کشور الگو و نقشه راه باشد؛ و این امر نه تنها در حوزه اجرایی بلکه باید در جایگاه بالاتر از آن و در حوزه مدیریت فرهنگی و هنری تحقق یابد.

صفی پور افزود: اگر تالار وحدت نمونه است و بسیاری از گروه ها آرزوی اجرای برنامه در آن را دارند، باید کار کردن در بنیاد رودکی و مدیریت در آن نیز تبدیل به آرزو شود و این شدنی نیست مگر آنکه تک تک افراد شاغل در آن به درک عمیقی از جایگاه شغلی و فرهنگی خود برسند.

در پایان مراسم دکتر صفی پور به سوالات پرسنل پاسخ داده و از بخش های مختلف به خاطر فعالیت هایشان در طی سال گذشته قدردانی کرد.

 

 

روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 
  سه شنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٦    ساعت ١١:٢٥  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه