دوشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٧


اخبار > نماد تهران میزبان نخستین مسابقه دوی پارس شد


 

 
 

نماد تهران میزبان نخستین مسابقه دوی پارس شد

 

 
  نخستین مسابقه بین المللی دوی پارس با حضور شرکت کنندگان ایرانی و خارجی صبح امروز در تهران برگزار شد و برگزیدگان خود را شناخت.  
 

 
 

به گزارش روابط عمومی برج آزادی؛ این رقابت زیبا با شعار " I run iran " در تهران، پایتخت ایران برای نخستین بار در دوی فوق استقامت جاده ای با نام " Persian run " برگزار شد و قرار است هر ساله در تقویم مسابقات فدراسیون دو و میدانی گنجانده و برگزار شود.

مسیر انتخاب شده، بهترین مسیر ممکن بود که برج آزادی هم در آن قرار می گرفت. چرا که نظر بر این بوده تا برج آزادی به عنوان نماد شهر تهران در مسیر قرار گیرد.

نخستین مسابقه بین المللی دوی پارس با حضور چشم گیر شرکت کنندگان ایرانی و خارجی صبح امروز جمعه 18 فروردین ماه از ورزشگاه بزرگ آزادی تهران در 3 مسافت 10، 21 و 42 کیلومتر برگزار شد.

مراسم اختتامیه این مسابقه با حضور دکتر احمدی معاون فرهنگی، دکتر شعبانی بهار معاون ورزش همگانی، عباباف مشاور وزیر و مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان، فرخی از مدیران حراست وزارت ورزش و جوانان، طباطبایی مدیر ورزشگاه آزادی، محید کیهانی رییس فدراسیون دو و میدانی، تیمور غیاثی، صیامی دبیر فدراسیون، روسای هیات های استان ها، نمایندگان و ورزشکاران کشورهای شرکت کننده و جمعی از اصحاب رسانه برگزار و جوایز نفرات برتر هر 3 مسافت نیز به صورت نقدی اهدا شد.

 

 

 

روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

 
  جمعه ١٨ فروردين ١٣٩٦    ساعت ١٨:٢٥  

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

برج آزادی در یک نگاه